Bilgisayar – Laptop Tamiri

Dizüstü Bilgisayar Tamir Hizmetleri

Dizüstü ya da dizüstü bilgisayarla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Sorun değil! , şu anda size yardımcı olabiliriz. % 100 memnuniyet garantisi ile en iyi dizüstü bilgisayar onarım hizmetlerini sunuyoruz. Sertifikalı Tekniklerimiz sorunları teşhis edip düzeltir. Düzeltme yok Ücret yok.

Karşılaşabileceğiniz sorunları gidermek ve tanılamak için gerekli deneyim ve doğru araçlara sahibiz. Yazılım ve donanım sorunlarını düzeltiriz. Gördüğümüz en yaygın dizüstü bilgisayar sorunları şunlardır: Virüs / Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma, Yazılım Hataları, Windows Hataları, Kırık veya Kırık Dizüstü Bilgisayar Ekranları, Güç Yok veya Ölü Anakartlar, Kötü veya Kırık Şarj Portları, Önyükleme yok, Siyah Ekran, Beyaz Ekran, Dizüstü Bilgisayar Aşırı Isınıyor, Dizüstü Bilgisayar Yeniden Başlatma, Bozuk İşletim Sistemi, Mavi Ekranlar, E-posta Sorunları, Arızalı Klavye, Arızalı Kablosuz, Yavaş Dizüstü Bilgisayar, Parola Kaldırma, Veri Kurtarma, Veri Yedekleme, Dizüstü Bilgisayar Ayarlama ve daha fazlası ..

Güç Yok, Kırık DC Jakı / Şarj Portu

Dizüstü bilgisayarınız açılmıyor mu? Dizüstü bilgisayarın güç sorunları, DC Jack olarak da adlandırılan arızalı şarj bağlantı noktasından kaynaklanabilir. Dizüstü bilgisayarınızdaki DC Jack Portunu değiştirmek için parçaları ve gerekli araçları taşıyoruz. Dell, HP, Acer, ASUS, Toshiba, Lenovo, Alienware, Gateway, IBM ve Sony Dizüstü Bilgisayarlarda DC Jaklarını onarıyoruz.


Çatlak / Kırık Dizüstü Bilgisayar Ekranı Onarımı

Kırık ekranınızı veya arızalı ekranı dizüstü / dizüstü bilgisayarınızdan onarabiliriz. Birçok dizüstü bilgisayar boyutu, türü, çözünürlüğü olduğundan, uğramaktan çekinmeyin veya Ücretsiz Tahmin için bizi arayın. Stokta en yaygın dizüstü bilgisayar ekranını taşıyoruz.


Donanım Sorunları

Tekniklerimiz donanım dizüstü bilgisayar sorunlarını onarmak için son derece eğitimlidir. En yaygın dizüstü donanım onarımları şunlardır: Anakart Onarım, Sabit Disk Değiştirme, Wifi Kart Değiştirme, Siyah Ekran, Dizüstü Bilgisayar Kapatma ve çok daha fazlası!


Yazılım Sorunları

Windows Önyükleme Yapılmıyor, Mavi Ekranlar, Hata Mesajları, Açılır Pencereler, Tarayıcı Yönlendirmeleri, Yavaş Dizüstü laptop, Parola Kaldırma, Veri Yedekleme, Veri Kurtarma gibi yazılım sorunları yaşıyorsanız size yardımcı olabiliriz!
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server, Linux, Quickbooks, Outlook ve Microsoft Office sorunlarını onarıyoruz.


Hizmet verdiğimiz markaları ve modelleri:

 • Acer Aspire One, Acer Ferrari, Acer Extensa
 • Apple, MacBook, MacBook Air, Macbook Pro, Imac G3 G4 G5
 • Compaq, HP Compaq 6820, Compaq Presairio v6000Z, Armada, Konçerto, Contura, Presario, ProSignia, LTE, Mini, EVO, SLT, Elite, Envy, TouchSmart, G Serisi, Elitebook, ProBook, Omnibook
 • Dell Optiplex, Boyut, Vostro, N Serisi, Enlem, Hassas, PowerEdge, Güç Kasası, force10, XPS, Alienware, Mekan, Inspiron 6000, Dell Inspiron 5150, Dell Inspiron 1720, Dell Inspiron 1525, Dell Inspiron 8000
 • Gateway, Gateway LT Serisi, NE Serisi, NV Serisi
 • Asus, Asus Eee, Zenbook, A Serisi, K Serisi, U Serisi, F Serisi MSI Samsung
 • IBM ThinkPad, IBM ThinkPad T60, IBM ThinkPad T61, IBM ThinkPad T80, IBM ThinkPad T81
 • Lenovo ThinkPad, IdeaPad, 3000 Serisi, Lenovo G Serisi, Z Serisi, A Serisi, Y Serisi
 • Panasonic, LG Dizüstü
 • Sony Vaio, Sony Vaio PCG Dizüstü
 • Toshiba Satellite, Toshiba Satellite Pro, Toshiba Tecra, Toshiba Portege, Toshiba Libretto, Toshiba Dynabook, Toshiba Qosmio
 • Samsung Dizüstü