Udemy Kupon

UDEMY üzerinde ücretli olarak yayınlanan kursları ücretsiz olarak alabileceğiniz kuponları paylaşacağım. Kuponlar sistemden dolayı bir kaç gün içerisinde geçersiz hale geliyor. Görür görmez tıklayıp kayıt olmanızı öneririm.

Günün ücretsiz kursları: 21.02.2020 tarihinde eklendi

1-Dogal Dil İşleme: https://udemy.com/course/introduction-to-natural-language-processing/…

2-Sinir Ağları: https://udemy.com/course/introduction-to-neural-networks-b/…

3-Python Arayüz Programlama: https://udemy.com/course/gui-programming-with-python-tkinter-and-java-swing/…

4- Python Nesne Yönelimi Kursu: https://udemy.com/course/python-object-oriented-programming-homework-answers/…

5-Siber Güvenlik: https://udemy.com/course/wi-fi-hacking-with-kali/?couponCode=1_LAKH_FREE_

——————————————————————————————————————-

Günün ücretsiz kursları*:

1-Veri Yapıları ve Algoritmalar: https://t.co/3zgelKUJut

2-Yazilim Testi: https://t.co/GNLFLOK543

3-2D Oyun Geliştirme: https://t.co/F0RXPCUcvu

4-Python Programlama: https://t.co/xta3LrPcmB

5-C++ : https://t.co/e6psGINQqt

*Kurslar İngilizcedir.

Günün Ücretsiz Eğitimleri (Sertifikalı) :

Sıfırdan başlayarak, En Temelden S71200 PLC Eğitimleri İndirim Uygulamaktadır Ücretsiz Değildir Takipte Kalın https://www.udemy.com/course/sfrdan-s7-1200-plc-egitimi-ogrenme-garantili/?couponCode=INDIRIMSUBAT

1-Web Programlama: https://lnkd.in/ev7JeVz

2-Adobe Lightroom: https://lnkd.in/eJHjX7Q

3-Etik Hacker Eğitimi: https://lnkd.in/eNyUK_M

4-Affiliate Marketing: https://lnkd.in/eC7yrbt

5-Java Sınavlarına Hazırlık: https://lnkd.in/ewnca6m

Programlamaya başlamak isteyenler için 5 saatlik bir PHP eğitimi: Kursta PHP Web Programlama İle Projeler Geliştiriyor ve PHP İle Gerçek Bir E-ticaret Projesi Geliştiriliyor. Ücretsiz almak için tıklayın: https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviye-php-pdo-e-ticaret-web-sitesi-yapma/

E-Ticaret için Facebook Reklamları: Komple Kılavuz https://www.udemy.com/course/facebook-ads-for-e-commerce-the-complete-guide/LSNPUBID=vedj0cWlu2Y&ranEAID=vedj0cWlu2Y&ranMID=39197&ranSiteID=vedj0cWlu2Y-sdvzQbWOYb219PfkW1_Evw

WordPress Web Sitesi Nasıl Oluşturulur İçin Yeni Başlayanlar İçin https://www.udemy.com/course/how-to-build-a-wordpress-website-for-beginners/

Günün Ücretsiz Eğitimleri (Sertifikalı) :

1-Web Programlama: https://lnkd.in/ev7JeVz

2-Adobe Lightroom: https://lnkd.in/eJHjX7Q

3-Etik Hacker Eğitimi: https://lnkd.in/eNyUK_M

4-Affiliate Marketing: https://lnkd.in/eC7yrbt

5-Java Sınavlarına Hazırlık: https://lnkd.in/ewnca6m

*Not: Kuponlar sayılı oluyor, görür görmez kaydolmanızı öneririm.

Günün Ücretsiz Eğitimleri

1-Siber Güvenlik Eğitimi: https://lnkd.in/ea6uKSC

2-PMP Proje Yönetimi: https://lnkd.in/egzQg4m

3- ASP.net Eğitimi: https://lnkd.in/e73PTdv

4-SEO ile trafik artırma: https://lnkd.in/eMhrSEp

5-Sifirdan Blog Kodlama: https://lnkd.in/exivYqe

*Kuponlar süreli olduğu için görür görmez kaydolmanızı oneririm.

Günün Ücretsiz Eğitimleri

1-Siber Güvenlik Eğitimi:https://lnkd.in/ea6uKSC

2-PMP Proje Yönetimi: https://lnkd.in/egzQg4m

3-ASP.net Eğitimi: https://lnkd.in/e73PTdv

4-SEO ile trafik artırma: https://lnkd.in/eMhrSEp

5-Sifirdan Blog Kodlama: https://lnkd.in/exivYqe

*Kuponlar süreli olduğu için görür görmez kaydolmanızı oneririm.

Günün Ücretsiz Eğitimleri

1-Siber Güvenlik Eğitimi:https://lnkd.in/ea6uKSC

2-PMP Proje Yönetimi: https://lnkd.in/egzQg4m

3-ASP.net Eğitimi: https://lnkd.in/e73PTdv

4-SEO ile trafik artırma: https://lnkd.in/eMhrSEp

5-Sifirdan Blog Kodlama: https://lnkd.in/exivYqe

*Kuponlar süreli olduğu için görür görmez kaydolmanızı oneririm.

Günün Ücretsiz Eğitimleri

1-Siber Güvenlik Eğitimi:https://lnkd.in/ea6uKSC

2-PMP Proje Yönetimi: https://lnkd.in/egzQg4m

3-ASP.net Eğitimi: https://lnkd.in/e73PTdv

4-SEO ile trafik artırma: https://lnkd.in/eMhrSEp

5-Sifirdan Blog Kodlama: https://lnkd.in/exivYqe

*Kuponlar süreli olduğu için görür görmez kaydolmanızı oneririm.

Günün Ücretsiz Eğitimleri

1-Siber Güvenlik Eğitimi:https://lnkd.in/ea6uKSC

2-PMP Proje Yönetimi: https://lnkd.in/egzQg4m

3-ASP.net Eğitimi: https://lnkd.in/e73PTdv

4-SEO ile trafik artırma: https://lnkd.in/eMhrSEp

5-Sifirdan Blog Kodlama: https://lnkd.in/exivYqe

*Kuponlar süreli olduğu için görür görmez kaydolmanızı oneririm.

Günün ücretsiz eğitimleri:

1- iOS Uygulama Geliştirme: https://udemy.com/course/swift-5-basics-learn-the-fundamentals-of-swift-for-beginner/…

2-Karakalem çizimi: https://udemy.com/course/drawing-masterclass/…

3-Sifirdan ileri seviye Python: https://udemy.com/course/complete-python-bootcamp-expert-course/?couponCode=AA1EB303602E8DE3E5FE…

4- React Programlama: https://udemy.com/course/react-js-a-complete-guide-for-frontend-web-development/…

5-2D Oyun Geliştirme:https://udemy.com/course/make-the-game-art-for-your-2d-platformer/?couponCode=EDE4CCACBDF0DEC5D66C

SEO ile Sitenize Günde 5000 kişi nasıl alabilirsiniz ? Dili İngilizce olan bu eğitimi ücretsiz almak için tıklayın: https://www.udemy.com/course/seo-guide-2017-how-i-get-5000-visitors-a-day-to-my-website/

C Programlama Dili Eğitimi: Fiyat:409 TL Kalan Süre: 2 Gün Ücretsiz almak için tıklayın : https://udemy.com/course/c-progr

Asagidaki baglantilardan egitimleri alabilirsiniz.

Sure/kupon kurslari yayınlayan kisiler tarafindan belirlendigi icin hizlica kurslari almanizi oneririm.

1- Web Hosting Eğitimi : https://www.udemy.com/course/learn-web-hosting/?couponCode=TRY75FREE

2- Firefox Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-firefox/?couponCode=TRY75FREE

3-Firefox Developer Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-firefox-developer-edition/?couponCode=TRY75FREE

4-Opera Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-opera/?couponCode=TRY75FREE

5-Edge Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-microsoft-edge/?couponCode=TRY75FREE

6:Brave Egitim: https://www.udemy.com/course/learn-brave/?couponCode=TRY75FREE

7:Creative Cloud Egitimi:https://www.udemy.com/course/learn-creative-cloud/?couponCode=TRY75FREE

8-Photosohop Egitimi: ttps://www.udemy.com/course/learn-basic-photoshop/?couponCode=TRY75FREE

9-Illustrator Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-illustrator/?couponCode=TRY75FREE

10-Indesign Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-indesign/?couponCode=TRY75FREE

11- Adobe XD Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-adobe-xd/?couponCode=TRY75FREE

12- Adobe Lightroom Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-lightroom/?couponCode=TRY75FREE

13- Premiere Pro Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-premiere-pro/?couponCode=TRY75FREE

14- Premiere Rush Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-premiere-rush/?couponCode=TRY75FREE

15- After Effects: https://www.udemy.com/course/learn-basic-after-effects/?couponCode=TRY75FREE

16- Media Encoder Temelleri: https://www.udemy.com/course/learn-basic-media-encoder/?couponCode=TRY75FREE

17- Ses Düzenleme Egitimi: https://www.udemy.com/course/learn-basic-audition/?couponCode=TRY75FREE

18- Adobe Bridge : https://www.udemy.com/course/learn-basic-adobe-bridge/?couponCode=TRY75FREE

19- Acrobat DC: https://www.udemy.com/course/learn-basic-acrobat-dc/?couponCode=TRY75FREE

20- Dreamweaver: https://www.udemy.com/course/learn-basic-dreamweaver/?couponCode=TRY75FREE

21- Prelude: https://www.udemy.com/course/learn-basic-prelude/?couponCode=TRY75FREE

22- Dimension: https://www.udemy.com/course/learn-basic-dimension/?couponCode=TRY75FREE

23- Animasyon Gelistirme: https://www.udemy.com/course/learn-basic-animate/?couponCode=TRY75FREE

24- Animasyon Karakteri: https://www.udemy.com/course/learn-basic-character-animator/?couponCode=TRY75FREE

25- Incopy: https://www.udemy.com/course/learn-basic-incopy/?couponCode=TRY75FREE

26- Fuse: https://www.udemy.com/course/learn-basic-fuse/?couponCode=TRY75FREE

27- Adobe Lightroom: https://www.udemy.com/course/learn-lightroom-classic/?couponCode=TRY75FREE

28- Adobe Stock: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-stock/?couponCode=TRY75FREE

29- Adobe Fonts: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-fonts/?couponCode=TRY75FREE

30- Adobe Behance: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-behance/?couponCode=TRY75FREE

31- Adobe Portfolio: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-portfolio/?couponCode=TRY75FREE

32- Adobe Spark: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-spark/?couponCode=TRY75FREE

33- Adobe Color: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-color/?couponCode=TRY75FREE

34- Adobe Live: https://www.udemy.com/course/learn-adobe-live/?couponCode=TRY75FREE

35- Lightroom Web: https://www.udemy.com/course/learn-lightroom-web/?couponCode=TRY75FREE

36- Photoshop Menu Kısayolları: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-menu-keyboard-shortcuts/?couponCode=TRY75FREE

37- Photoshop Menu Kısayolları 2: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-toolbar-keyboard-shortcuts/?couponCode=TRY75FREE

38- Photoshop Workspace: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-workspaces/?couponCode=TRY75FREE

39- Photoshop Layers: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-layers/?couponCode…
41- Photoshop Ozellikleri: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-preferences/?couponCode=TRY75FREE

42- Photoshop Scriptleri: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-scripts/?couponCode=TRY75FREE

43- Photoshop Makroları: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-automate/?couponCode=TRY75FREE

44- Photoshop Veri İslemleri: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-export/?couponCode=TRY75FREE

45- Photoshop Layer Stilleri: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-layer-styles/?couponCode=TRY75FREE

46- Photoshop Layer Ayarları: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-fill-adjustment-layer/?couponCode=TRY75FREE

47- Photoshop Presets: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-presets/?couponCode=TRY75FREE

48- Photoshop Kagit Ayarları: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-us-paper-presets/?couponCode=TRY75FREE

49- Photoshop Uluslararasi Kagit Ayarlari: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-international-paper-presets/?couponCode=TRY75FREE

50- Photoshop Presets: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-photo-presets/?couponCode=TRY75FREE

51- Photoshop Web Presets: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-web-presets/?couponCode=TRY75FREE

52- Photoshop Mobil Presets: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-mobile-presets/?couponCode=TRY75FREE

53- Photoshop Film Video Presets: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-film-video-presets/?couponCode=TRY75FREE

54- Photoshop Ikon Yapımı: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-icon-presets/?couponCode=TRY75FREE

55- Photoshop Sanatsal: https://www.udemy.com/course/learn-photoshop-art-illustartion-presets/?couponCode=TRY75FREE

56- G-Suite: https://www.udemy.com/course/learn-g-suite/?couponCode=TRY75FREE

57- Google Docs:https://www.udemy.com/course/learn-google-docs/?couponCode=TRY75FREE

58- Google Form: https://www.udemy.com/course/learn-google-forms/?couponCode=TRY75FREE

59- Trello: https://www.udemy.com/course/learn-basic-trello/?couponCode=TRY75FREE

60- Evernote: https://www.udemy.com/course/learn-evernote/?couponCode=TRY75FREE

61- Google Takvim: https://www.udemy.com/course/learn-google-calendar/?couponCode=TRY75FREE

62- Google Keep: https://www.udemy.com/course/learn-google-keep/?couponCode=TRY75FREE

63- Google Jamboard: https://www.udemy.com/course/learn-google-jamboard/?couponCode=TRY75FREE

64- Google Sheets: https://www.udemy.com/course/learn-google-sheets/?couponCode=TRY75FREE

65- Google Drawings: https://www.udemy.com/course/learn-google-drawings/?couponCode=TRY75FREE

66- Google Maps: https://www.udemy.com/course/learn-google-my-maps/?couponCode=TRY75FREE

67- Google Sites: https://www.udemy.com/course/learn-google-sites/?couponCode=TRY75FREE